STTH2002CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CG Image
התמונה עשויה להיות ייצוג. ראה מפרטים עבור פרטי המוצר.
סקירת מוצר
מספר חלק: STTH2002CG
יצרן / מותג: STMicroelectronics
תיאור מוצר DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
גיליונות נתונים: STTH2002CG.pdf
מצב RoHs נטול עופרת / תואם RoHS
תנאי מלאי 57513 pcs stock
נשלח מ הונג קונג
דרך המשלוח DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57513 pcs
מחיר הפניה (בדולר ארה"ב)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
בקש ציטוט
  • כמות:
תן לנו את מחיר היעד שלך אם כמויות גדולות יותר מאלה המוצגות.
  • מספר חלק
  • שם החברה
  • שם איש קשר
  • דואר אלקטרוני
  • הוֹדָעָה
מפרטים של STTH2002CG
מספר חלק STTH2002CG יַצרָן STMicroelectronics
תאור DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 57513 pcs טופס מידע STTH2002CG.pdf
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if 1.1V @ 10A מתח - DC הפוך (Vr) (מקס) 200V
מארז התקן של הספק D2PAK מְהִירוּת Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה - זמן שחזור לאחור (trr) 27ns
אריזה Tube אריזה / מארז TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
שמות אחרים 497-3546-5 טמפרטורת פעולה - צומת 175°C (Max)
סוג השמה Surface Mount רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited)
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant סוג דיודה Standard
תצורת דיודות 1 Pair Common Cathode תיאור מפורט Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
זרם - היפוך הפוך @ Vr 10µA @ 200V זרם - ממוצע ממוצעת (Io) (לכל דיודה) 15A