STS2DPF80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS2DPF80 Image
התמונה עשויה להיות ייצוג. ראה מפרטים עבור פרטי המוצר.
סקירת מוצר
מספר חלק: STS2DPF80
יצרן / מותג: STMicroelectronics
תיאור מוצר MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC
גיליונות נתונים: STS2DPF80.pdf
מצב RoHs נטול עופרת / תואם RoHS
תנאי מלאי 45637 pcs stock
נשלח מ הונג קונג
דרך המשלוח DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45637 pcs
מחיר הפניה (בדולר ארה"ב)
1 pcs
בקש ציטוט
  • כמות:
תן לנו את מחיר היעד שלך אם כמויות גדולות יותר מאלה המוצגות.
  • מספר חלק
  • שם החברה
  • שם איש קשר
  • דואר אלקטרוני
  • הוֹדָעָה
מפרטים של STS2DPF80
מספר חלק STS2DPF80 יַצרָן STMicroelectronics
תאור MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 45637 pcs טופס מידע STS2DPF80.pdf
Vgs (th) (מקס) @ Id 4V @ 250µA מארז התקן של הספק 8-SO
סִדרָה STripFET™ RDS ב (מקס) @ זיהוי, Vgs 250 mOhm @ 1A, 10V
הספק - מקסימום 2.5W אריזה Cut Tape (CT)
אריזה / מארז 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) שמות אחרים 497-8040-1
טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) סוג השמה Surface Mount
רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited) מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant
קלט קיבול (Ciss) (מקס) @ VDS 739pF @ 25V שער שער (QG) (מקס) @ Vgs 20nC @ 10V
סוג FET 2 P-Channel (Dual) מאפיין FET Logic Level Gate
מתח אל מקור מתח (Vdss) 80V תיאור מפורט Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 80V 2A 2.5W Surface Mount 8-SO
זרם - רציף Drain (Id) @ 25 ° C 2A מספר חלק בסיס ST*2DPF