INT028ATFT
DisplaytechDisplaytech
INT028ATFT Image
התמונה עשויה להיות ייצוג. ראה מפרטים עבור פרטי המוצר.
סקירת מוצר
מספר חלק: INT028ATFT
יצרן / מותג: Displaytech
תיאור מוצר LCD DISP TFT 2.8" 240X320
גיליונות נתונים: 1.INT028ATFT.pdf2.INT028ATFT.pdf3.INT028ATFT.pdf
מצב RoHs נטול עופרת / תואם RoHS
תנאי מלאי 2160 pcs stock
נשלח מ הונג קונג
דרך המשלוח DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2160 pcs
מחיר הפניה (בדולר ארה"ב)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
בקש ציטוט
  • כמות:
תן לנו את מחיר היעד שלך אם כמויות גדולות יותר מאלה המוצגות.
  • מספר חלק
  • שם החברה
  • שם איש קשר
  • דואר אלקטרוני
  • הוֹדָעָה
מפרטים של INT028ATFT
מספר חלק INT028ATFT יַצרָן Displaytech
תאור LCD DISP TFT 2.8" 240X320 מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 2160 pcs טופס מידע 1.INT028ATFT.pdf2.INT028ATFT.pdf3.INT028ATFT.pdf
אזור צפייה 43.20mm W x 57.60mm H מסך מגע -
סִדרָה - שמות אחרים 1756-1027
רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited) מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant
מִמְשָׁק Parallel צבע גרפיקה Red, Green, Blue (RGB)
גודל נקודה - נקודה פיקסלים 240 x 320
נקודה פיץ ' - סוג תצוגה TFT - Color
מצב תצוגה Transmissive גודל מסך אלכסוני 2.8" (71.12mm)
תיאור מפורט Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.8" (71.12mm) 240 x 320 פנס אחורי LED